if_photoif_put_inmenu
Альта-Профіль Україна
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 319-69-33 Показати
+38 (095) +38 (095) 447-96-98 Показати

Формований сайдинг під натуральні матеріали - новинка на ринку України

24 вересня 2020

Ринок сучасних оздоблювальних матеріалів неймовірно різноманітний. Щороку виробники радують покупців новинками, пропонуючи цікаві продукти з унікальними характеристиками.

 

Вітчизняний виробник сайдинга та фасадних панелей - компанія «Альта-Профіль Україна» презентувала на ринок абсолютно нову продукцію - формований сайдинг, який, хоча і з`явився зовсім недавно, вже зумів завоювати популярність у професійних дизайнерів, будівельників.

 

Оскільки матеріал характеризується тими ж перевагами що і вініловий сайдинг, це дозволяє втілювати в життя найсміливіші, оригінальні ідеї, і звичайно, як і вся інша продукція «Альта-Профіль» формований сайдинг відрізняється чудовою якістю.

 

Різноманітність асортименту формованого сайдингу в інтернет-магазині

 

Відмінні характеристики класичного сайдинга дозволяють йому вже протягом довгих років займати лідируючі позиції на ринку будівельних фасадних матеріалів, при цьому в каталозі присутні моделі, що імітують тільки деревину.

 

З іншого боку існує альтернатива - фасадні панелі. Тут вже можна дати волю фантазії, оскільки є варіанти, ідеально імітують різні види каменю, натуральну цеглу різних відтінків. Але є один нюанс - вартість цієї продукції вище, і це має величезне значення.

 

Формований сайдинг зумів об`єднати в собі різноманітність, властиву фасадним панелям, і доступну вартість, якою славиться звичайний сайдинг.

 

Чому фахівці радять купити формований сайдинг?

 

Все дуже просто - достатньо поглянути на солідний список переваг:

 

  • Довговічність матеріалу. Якісна продукція здатна прослужити 50 років, не втрачаючи при цьому своєї зовнішньої привабливості;

 

  • Матеріал досить стійкий до агресивного зовнішнього впливу, не схильний до корозії, гниття, йому не завдають шкоди комахи;

 

  • Не вимагає особливого догляду - це ще одна причина, для того щоб купити формований сайдинг;

 

  • Відмінно витримує температурні перепади. Може використовуватися в температурному режимі від +50 до -50 С °;

 

  • Чи не вигоряє під вплив ультрафіолетових променів протягом 7 років. Після цього терміну колір може трохи поблекнуть, але для звичайного ока це не помітно;

 

  • Продукцію дуже легко транспортувати, завдяки оптимальному розміру планок - від 1800 до 2000 мм.

 

Інші переваги формованого сайдингу

 

Ще одна перевага цього фасадного матеріалу полягає в тому, що він універсальний. Невелика вага дозволяє застосовувати його не тільки для облицювання міцних будівель з міцним ґрунтовним фундаментом, але й для каркасних будівель, модульних будинків.

 

Продукцію можна сміливо використовувати для обшивки громадських будівель, оскільки вона відповідає вимогам пожежної безпеки, ставлячись до групи горючості Г1.

 

Сайдингом обшивають як вся будова повністю, так і окремі його частини, наприклад, фасад або цоколь. Можна використовувати однакову продукцію, а можна поекспериментувати, з`єднавши моделі різних фактур, відтінків.

 

Особливості монтажу

 

Монтаж формованого сайдингу дуже простий, оскільки використовується унікальна замкова система «шип-паз». Це робить з`єднання панелей більш легким.

 

І для роботи буде потрібно тільки старт-фінішна планка, тобто можна істотно заощадити на монтажних планках. Тому, завершити всі роботи, пов`язані з обшивкою будинку можна швидше, з меншими фінансовими витратами.

 

Кращий формований сайдинг від вітчизняного виробника

 

Українська компанія «Альта-Профіль» пропонує вигідно купити в Україні формований сайдинг для фасадних робіт. Продукція проходить ретельний контроль, відповідає всім міжнародним вимогам якості, безпеки.

 

Під час виробництва враховується кожна дрібниця. Наприклад, грамотно підібраний відтінок і фактура шва підкреслює фактуру натурального матеріалу, додає реалістичності. Формований сайдинг Альта-Профіль - ідеальне рішення для безлічі складних завдань!Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×