if_photoif_put_inmenu
Альта-Профіль Україна
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 319-69-33 Показати
+38 (095) +38 (095) 447-96-98 Показати

На що слід звернути увагу при виборі водостічної системи з ПВХ

11 квітня 2012

На що слід звернути увагу при виборі водостічної системи з ПВХ:

Діаметр і товщина стінок жолоби

Діаметр жолоба слід вибирати виходячи з площі покрівлі. Чим більше діаметр жолоба - тим більшу пропускну здатність він має і тим менше розбризкується вода. При цьому слід пам'ятати, що саме відповідний діаметр водостічної труби і жолоби, а також велика товщина його стінок забезпечують механічну міцність водостоку, тобто дозволяє витримувати великі снігові навантаження, а також збільшує пропускну здатність.

Форма зливу.

Як відомо, найбільше випробування для водостічної системи - це випробування льодом. Дуже часто взимку можна помітити таку ситуацію, коли вода замерзає в зливі водостічної системи. Таким чином, формується своєрідна заглушка, яка перешкоджає вільному виходу води. При неможливості стоку, вода нашаровується на цей затор і, перетворюючись на лід, може розірвати трубу.

Для того щоб уникнути подібної проблеми, при виборі водостічної системи слід звернути увагу на форму зливу. Бажано щоб він мав овальну, а не круглу форму. Гідність такої форми полягає в збільшенні діаметра слива, що значно зменшує можливість утворення крижаної пробки. У зливі такої форми навіть при намерзанні льоду отвір повністю не закривається, і вода може витікати з системи.

Заглушки і кути.

У багатьох фірм виробників існують «праві» і «ліві» кути і заглушки. Обов'язково враховуйте це при проектуванні водостічної системи. У випадку ж якщо у Вас немає детального проекту, щоб уникнути помилки, ви можете підібрати ту водостічну систему, в якій кути і заглушки універсальні, тобто підходять як для правих, так і для лівих кутів.

З'єднання елементів.

Існує два види з'єднання елементів водостічної системи - клейове і за допомогою гумових ущільнювачів. При з'єднанні з допомогою гумових ущільнювачів немає необхідності в додаткових інструментах при монтажі. Крім того, такий спосіб з'єднання дозволяє легко замінити окрему ділянку системи в разі його пошкодження.

Наявність захисту від засмічення.

Дуже часто в осінній період ми стикаємося з проблемою засмічення зливостоків обпадаючою листям. Для запобігання цієї проблеми в деяких водостічних системах є спеціальні поздовжні ребра жорсткості. Вони не тільки надають конструкції міцності і стійкості до пошкоджень, але й запобігають засмічення жолобів.

Водостічна система «Альта-Профіль» повністю відповідає сучасним вимогам до водостічних систем.

Вона має цілий ряд преімущіств:

- Термін експлуатації пластикової водостічної системи «Альта-Профіль» в середньому складає 25 років.

- Застосування високоякісних матеріалів та спеціальних технологій при виробництві водостічної системи.

- Водостічна система виготовляється з жорсткого ПВХ відповідно до особливої ​​рецептури, що надає високу ударну міцність виробу.

- Використання імпортних аддитивів дозволяє значно підвищити термостійкість продукції.

- Водостічна система стійка до ультрафіолетового випромінювання, так як фарбування верхнього шару елементів відбувається суперконцентрату методом «Cool Colour» (поглинання тепла). Це захищає водостічну систему від негативних змін кольору.

- Водостічна система виготовляється з трудновоспломеняемих матеріалів, що зумовило її значну вогнестійкість.

- Елементи водостоків «Альта-Профіль» з'єднуються між собою методом замикання без додаткового інструменту і без прімененіяклея з дотриманням вимоги повної герметичності.

- Наявність гумових ущільнювачів на всіх кріпильних елементах, що гарантують стовідсоткову герметичність водостічної системи.

- Великий діаметр ринви (125 мм) і велика товщина стінок жолоби (1,6 мм) забезпечують високу механічну міцність водостоку, що дозволяє витримувати великі снігові навантаження, а також збільшує пропускну здатність.

- Наявність поздовжніх ребер жорсткості на всіх елементах водостічної системи, збільшують міцність водостоку і поліпшують характеристики потоку (зменшують ризик утворення заторів).

- Наявність універсальної пластикової заглушки і універсального кута жолоба - одне з ноу-хау компанії.

- Виготовлення не тільки пластикових, але і металевих кріпильних елементів (кронштейн жолоби, кронштейн-тримач, хомут труби), що дозволяють витримувати значні силові навантаження.

- Наявність двох видів водостічних труб: з розтрубом і без розтруба. Труба з розтрубом дає можливість з'єднувати труби один з одним без застосування муфти труби.

- Застосування спеціальної універсальної упаковки для водостічної системи, що забезпечує захист від механічних пошкоджень при зберіганні і доставці продукції.

- Естетичність форм і краса дизайну водостічної системи «Альта-Профіль» забезпечуються за рахунок наявності оригінальних ребер на зовнішній поверхні кожного елемента водостоку.

- Водостічна система «Альта-Профіль» характеризується легкістю і простотою установки.

Компанія «Альта-Профіль» випускає жолоби трьох видів: білий з внутрішньою поверхнею молочного кольору; коричневий з внутрішньою поверхнею молочного кольору; коричневий з внутрішньою поверхнею, забарвленою у коричневий колір. Жолоб з внутрішньою поверхнею молочного кольору рекомендуємо використовувати в умовах експлуатації в жаркому кліматі (при t ° довкілля більше 35 ° С), щоб уникнути можливої ​​деформації.

Компанія «Альта-Профіль» є виробником пластикових водостоків, що відповідають найвищим стандартам міцності і надійності при тривалій експлуатації. Водостоки ПВХ «Альта-Профіль» - ефективна і надійна система відведення дощових і талих вод з покрівель різних конструкцій і площ.

Крім того, водостічна система «Альта-Профіль» повністю відповідає сучасним архітектурним вимогам і вимогам естетичності. Вона є не тільки необхідним функціональним елементом будівель, але і частиною його декоративного оздоблення. «Альта-Профіль» випускає водостічну систему двох декорів (білі і коричневі), що дозволяє органічно використовувати її на будь-яких фасадах, в поєднанні з будь-якими покрівельними матеріалами.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×