if_photoif_put_inmenu
Альта-Профіль Україна
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 319-69-33 Показати
+38 (095) +38 (095) 447-96-98 Показати

Слабкі місця пластикових водостоків

03 липня 2012

Самі по собі пластикові водостоки є досить надійними та мають термін експлуатації 25-50 років. Як правило, проблеми виникають тільки через нехтування елементарними правилами прописаними виробником в інструкції по монтажу.

Так до протікання водостоків може привести недбала збірка водостічної системи. При складанні водостоків з гумовими ущільнювачами необхідно враховувати здатність пластику розширюватися під дією високої температури і залишати люфти для цих коливань. Для спрощення монтажу деякі виробники наносять на внутрішню сторону елементів водостоку спеціальні обмежувачі, заходити за які не рекомендується.

Для запобігання проливання води через край під час сильних дощів необхідно підбирати діаметр жолоба виходячи з площі і кута нахилу покрівлі. Крім того, жолоб треба монтувати з ухилом в бік воронки. Кут нахилу - від 2 до 5 мм на 1м довжини жолоби.

Але найбільше випробування для водостічної системи - це випробування льодом. Дуже часто взимку можна помітити таку ситуацію, коли вода замерзає в зливі водостічної системи. Таким чином, формується своєрідна заглушка, яка перешкоджає вільному виходу води. При неможливості стоку, вода нашаровується на цей затор і, перетворюючись на лід, може розірвати трубу.

Для того щоб уникнути подібної проблеми, при виборі водостічної системи слід звернути увагу на форму зливу. Бажано щоб він мав овальну, а не круглу форму. Гідність такої форми полягає в збільшенні діаметра слива, що значно зменшує можливість утворення крижаної пробки.

Крім того, в зимовий період в жолобі може накопичуватися велика кількість снігу та льоду. Для того щоб водостік витримав таку навантаження потрібно дотримуватися рекомендацій виробника по кріпленню кронштейнів. Зазвичай відстань між ними становить 50-60 см. Додаткову міцність пластиковому водостоку можуть додати і спеціальні ребра жорсткості.

Маркетолог, Гавран О.Б.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×